Neem een kijkje tussen de leden van JCI Arnhem!

Geplaatst op 19-03-2019
« Terug naar Nieuws

Maak alvast (digitaal) kennis met de leden van JCI Arnhem

Wat voor mensen sluiten zich aan bij een club als JCI Arnhem? Op die vraag vind je eenvoudig antwoord. Want onze website is sinds vandaag uitgebreid met een 'Smoelenboek'! Daar vind je een overzicht van al onze leden en maak je alvast een beetje kennis met de gezichten achter deze gezellige en ondernemende groep mensen.

We zijn ook in het echt te bewonderen :-)

Natuurlijk geeft een live gesprek je een veel betere indruk dan een paar foto's. Lijkt het je leuk om een keer een vergadering of activiteit van JCI Arnhem bij te wonen om zo nóg beter kennis met ons te maken? Meld je dan nu aan. Na een eerste kennismaking met onze ledencommissie ben je van harte welkom om ons een keertje 'in het echt' te komen bekijken... :-)